Chór Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

Strona główna » Aktualności

Aktualności

MATERIAŁY ARCHIWALNE
(część materiałów dostępna tylko dla członków chóru)

NAGRANIA DYDAKTYCZNE
(wszystkie materiały dostępne tylko dla członków chóru)

SAMOUCZEK
(nasze podstawowe utwory do nauki)

____________________________

Wstąp do naszego zespołu! Kliknij obrazek

____________________________

MOŻESZ NAS POSŁUCHAĆ

 

Licznik odwiedzin od 15 VIII 2011

Świętujesz dzisiaj?


Kliknij i posłuchaj - śpiewamy dla Ciebie! - Z najlepszymi życzeniami od naszego zespołu - "Sto lat" czyli "Ad multos annos"
____________________________

Prenumerata biuletynu Jeśli chcesz otrzymywać nasz newsletter, kliknij obrazek i wpisz swój adres e-mail:
Follow Chór Sanktuarium Miłosierdzia Bożego on WordPress.com
Reklamy

Ogłoszenia stałe

1. HARMONOGRAM WYSTĘPÓW:         

.


2. PRZYGOTOWANIE BEZPOŚREDNIE

O ile wyżej nie zaznaczono inaczej – śpiewamy podczas głównej mszy św. niedzielnej (sumy) o g. 12.30 w macierzystej parafii – Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Toruniu, ul. Św. Siostry Faustyny 7. W takiej sytuacji zbiórka chóru w sali ćwiczeń 45 minut przed rozpoczęciem występu. Każdy chórzysta jest proszony o niezwłoczne poinformowanie o występach koleżanki i kolegów. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, kiedy występ nie jest planowany z odpowiednim wyprzedzeniem. Czy jestem odpowiedzialna /odpowiedzialny za mój zespół?

.


3. POZOSTAŁE CZĘŚCI NASZEGO SERWISU

Materiały wizualne – I część fotografii (1982-2008) oraz II część (od 2009 zintegrowana z kroniką) a także materiały poufne (spis prywatnych telefonów, zadania do realizacji, dzienniczek obecności, forum dyskusyjne) znajdziesz TUTAJZachęcamy do regularnego odwiedzania. Tylko zalogowani mogą obejrzeć pełną treść. W lewym okienku wpisujemy adres e-mail, w prawym hasło (podane przy wcześniejszej rejestracji).

Materiały audio (korepetytorskie) do indywidualnego nauczania są TUTAJ: sopran alt tenor basMożna je ściągnąć na swój komputer i uczyć się swojej melodii w dowolnym czasie. Jeśli masz dostęp do internetu i chcesz korzystać z tej uzupełniającej formy nauki zwłaszcza nowych utworów, zgłoś to na próbie a otrzymasz link aktywacyjny (zwykle jednak link znajduje się w mailu powitalnym). Dostęp do tych zbiorów zarezerwowany jest wyłącznie dla członków chóru.Niektóre utwory, wybrane z całości naszych zbiorów, które powinieneś/powinnaś opanować w pierwszej kolejności są tutaj (wolny dostęp, bez hasła) – słuchaj i ucz się. Jeżeli nie dysponujesz swobodnym dostępem do internetu, poproś na próbie o płytę CD „Nasz kanon”. Są na niej nagrane podstawowe utwory dla każdego głosu oddzielnie.Ten projekt jest cały czas rozwijany i jeszcze nie wszystkie utwory zostały w ten sposób udostępnione. Jeżeli poszukujesz konkretnego utworu, którego nie ma w strefie audio, zgłoś taką potrzebę na próbie, nagramy go i w ten sposób postaramy się uzupełnić braki magazynowe możliwie szybko. Dzięki uprzejmości i pracowitości naszego kolegi Czarka, mamy do dyspozycji dwa typy nagrań: jedno – głos z fortepianem i tekstem, oraz drugie – czysto instrumentalne, z obróbką komputerową, ale bez śpiewanego tekstu. Można ściągnąć sobie obie wersje i słuchać albo na przemian, albo tylko tę, która Ci bardziej odpowiada.

..


Odwołania lub zmiany terminów zajęć:.

 

.


Program na najbliższy występ:

.


koperta

Poczta:


 

Ostatnio u nas:

 


 

Reklamy