Chór Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

Strona główna » Chór » Chór.

Chór.

MATERIAŁY ARCHIWALNE
(część materiałów dostępna tylko dla członków chóru)

NAGRANIA DYDAKTYCZNE
(wszystkie materiały dostępne tylko dla członków chóru)

SAMOUCZEK
(nasze podstawowe utwory do nauki)

____________________________

Wstąp do naszego zespołu! Kliknij obrazek

____________________________

MOŻESZ NAS POSŁUCHAĆ

 

Licznik odwiedzin od 15 VIII 2011

Świętujesz dzisiaj?


Kliknij i posłuchaj - śpiewamy dla Ciebie! - Z najlepszymi życzeniami od naszego zespołu - "Sto lat" czyli "Ad multos annos"
____________________________

Prenumerata biuletynu Jeśli chcesz otrzymywać nasz newsletter, kliknij obrazek i wpisz swój adres e-mail:
Follow Chór Sanktuarium Miłosierdzia Bożego on WordPress.com
Reklamy

.

Stanowimy Chór Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Toruniu. Jesteśmy czterogłosowym zespołem mieszanym skupiającym w  swoich szeregach miłośników muzyki wokalnej z Torunia i spoza miasta.  Członkowie chóru to ludzie w różnym wieku, z różnym przygotowaniem muzycznym. Jesteśmy zespołem całkowicie amatorskim, którego motorem działania jest chęć służenia Bogu i ludziom w sferze muzyki sakralnej.

Jubileusz K.F (65)

Mamy swoich wiernych fanów nie tylko w Toruniu ale i w innych miastach a nawet poza Polską – w Holandii i we Włoszech. Ludzie ci przyjeżdżają na nasze występy, przysłuchują się próbom nawet kilka razy w ciągu roku. Miłe? Miłe. Z myślą przede wszystkim o nich redagujemy internetowy „Biuletyn Informacyjny”.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi naszego zespołu. Od kandydatów nie wymagamy przygotowania muzycznego; wszelkie niezbędne umiejętności nabędą Państwo w trakcie wspólnych spotkań i występów.

Wyznajemy tradycyjne wartości humanistyczne (nasz wewnętrzny regulamin):

•wszelkie przejawy demokracji są natychmiast zwalczane;
•ani kobiety ani mężczyźni nie mogą dopominać się równouprawnienia;
•brednie o tolerancji (cokolwiek ona oznacza) są absolutnie niedopuszczalne.

W sprawach nie unormowanych powyższym regulaminem decyduje dyrygent lub osoba przez niego wskazana palcem.

A poza tym – nie jesteśmy licznym ale za to zgranym i  rozumiejącym się zespołem. Ci, którzy wstąpili w nasze szeregi znaleźli przyjaciół i dobrą atmosferę. I tylko niewielka część z tych, którzy zainteresowali się naszym chórem po krótszym lub dłuższym czasie rezygnowała ze współpracy – najczęściej z powodu niemożności pogodzenia własnych obowiązków z terminami naszych zajęć i występów.

A może Tobie się uda? – Zapraszamy. Przyjdź – posłuchaj – zostań – śpiewaj z nami.ZAPROŚ NAS NA SWOJĄ UROCZYSTOŚĆ

Śpiewamy i bardzo chętnie odpowiadamy na zaproszenia oficjalne i prywatne: odpust, rocznice, ślub, poświęcenie kościoła, organów, ołtarza, kamienia węgielnego, dzwonów itp., peregrynacja obrazu, dożynki, prymicje, bierzmowanie, wizytacja biskupia, nominacja, objęcie urzędu, inauguracja działalności i inne. Podejmiemy się wykonania recitalu muzyki sakralnej (kolędy, pieśni wielkopostne, maryjne).

Zostałeś(-aś) zaproszony(-a) na uroczystość ślubną i nie wiesz, jaki prezent sprawić nowożeńcom? Zamów występ chóru w pięknych oficjalnych strojach – niejednokrotnie tak już robiliśmy. Chcesz sprawić radość rodzicom w rocznicę ślubu? Nic prostszego – piękny śpiew przypomni im tę chwilę sprzed lat. Twoja parafia będzie przeżywać rocznicę, odpust lub tym podobna uroczystość? Porozmawiaj z Twoim księdzem proboszczem o takiej ewentualności. 

Prowadzisz firmę? Na pewno organizujesz spotkanie opłatkowe w grudniu dla załogi. Czyż nie będzie piękną oprawą śpiew kilku-kilkunastu kolęd w Twoim zakładzie w takim dniu?

Skorzystaj z poniższego formularza, odpowiemy na każdy sygnał. Wysłanie zapytania do niczego nie zobowiązuje, ułatwia tylko pierwszy kontakt. Pamiętaj jednak: im wcześniej tym lepiej. Dla Ciebie i dla nas.

Reklamy